Contactgegevens

Wij maken gebruik van Zwembad Den Hommel aan de Kennedylaan 5 in Utrecht.
De trainingen voor het wedstrijdzwemmen vinden plaatst in Zwembad den Hommel, Zwembad de Kwakel en in het 50 meterbad van zwembad de Krommerijn.

Contact via e-mail; Wij zijn allemaal vrijwilligers.
Het beantwoorden van e-mail kan soms enige tijd duren. Wij vragen uw begrip daarvoor.

Zwem-ABC en Zwemvaardigheid
zwemlessen@zwemlustdenhommel.nl

zwemvaardigheid@zwemlustdenhommel.nl

Afmelden voor  zwemlessen ABC en zwemvaardigheid kan via bovenstaande emailadressen.

Trimzwemmen
trimzwemmen@zwemlustdenhommel.nl
Synchroonzwemmen
Monique de Ree
synchroonzwemmen@zwemlustdenhommel.nl
Wedstrijdzwemmen en Masters
Inge Hornis
wedstrijdzwemmen@zwemlustdenhommel.nl
Ledenadministratie ledenadministratie@zwemlustdenhommel.nl
   
Algemeen Bestuur en Contactpersonen 
Voorzitter
Ruut Schalij (a.i)
voorzitter@zwemlustdenhommel.nl
Penningmeester
Ruut Schalij
penningmeester@zwemlustdenhommel.nl
Secretaris
Marieke Bredero
secretaris@zwemlustdenhommel.nl