Wedstrijden

Wedstrijden:

Op deze pagina is de wedstrijdkalender voor het seizoen 2019-2020 te vinden. Achter de wedstrijd staat welke groep deelneemt en welke trainer de contactpersoon is in geval van ziekte/blessures/vertraging.

Wedstrijdkalender Zwemlust 2019-2020

Wedstrijdkalender 2019-2020
Dag Datum Wedstrijd Plaats Verzameltijd Wie ernaar toe? Contactpersoon
September
Zaterdag 7-9-2019 Kick-off seizoen 2019-2020 Utrecht Iedereen
Zondag 8-9-2019
Zaterdag 14-9-2019 Haaien Challenge deel 1 Leusden 16:30 TT 1,2,3 – JJ 1,2,3 Donny
Zondag 15-9-2019
Zaterdag 21-9-2019
Zondag 22-9-2019 NK Estafette Eindhoven 08:00 Junioren – geplaatst Zakaria
Zaterdag 28-9-2019
Zondag 29-9-2019 Minioren-Junioren 1-2 deel 1 Woerden 13:00 TT 1,2,3 + uit JJ-groep junioren 1-2 Lisenka
Oktober
Zaterdag 5-10-2019 Competitie deel 1 Soest 15:30 TT 2,3 – JJ 1,2,3 – Senioren Donny
Zondag 6-10-2019
Zaterdag 12-10-2019
Zondag 13-10-2019
Zaterdag 19-10-2019
Zondag 20-10-2019 Limiet Amersfoort Amersfoort 13:15 TT3 (junioren) – JJ 3 Zakaria
Zaterdag 26-10-2019 Kikkersprint deel 1 Soest 15:30 TT 1,2,3 – JJ 1,2 Marcel
Zondag 27-10-2019
November
Zaterdag 2-11-2019 Competitie deel 2 Soest 15:30 TT 2,3 – JJ 1,2,3 – Senioren Donny
Zondag 3-11-2019
Zaterdag 9-11-2019
Zondag 10-11-2019 Regio Minioren Club Meet deel 1 Veenendaal 15:30 SK 1,2 – TT 1,2,3 –> minioren Eline
Zaterdag 16-11-2019 Regio kampioenschappen korte baan Veenendaal 13:00 TT 3 – JJ 3 – Senioren –> Junioren en ouder Donny
Zondag 17-11-2019 Regio kampioenschappen korte baan Veenendaal 13:00 TT 3 – JJ 3 – Senioren –> Junioren en ouder Donny
Zaterdag 23-11-2019 Regio kampioenschappen korte baan Veenendaal 13:00 TT 3 – JJ 3 – Senioren –> Junioren en ouder Donny
Zaterdag 23-11-2019 Haaien Challenge deel 2 Leusden 16:30 TT 1,2,3 (alleen junioren) – JJ 1,2 Marcel
Zondag 24-11-2019 Regio kampioenschappen korte baan Veenendaal 13:00 TT 3 – JJ 3 – Senioren –> Junioren en ouder Donny
Zaterdag 30-11-2019 Kikkersprint deel 2 Soest 16:30 JJ 1,2 Marcel
December
Zondag 1-12-2019
Donderdag 5-12-2019 NJJK korte baan Eindhoven Junioren/Jeugd – Geplaatst Zakaria
Vrijdag 6-12-2019 NJJK korte baan Eindhoven Junioren/Jeugd – Geplaatst Zakaria
Zaterdag 7-12-2019 NJJK korte baan Eindhoven Junioren/Jeugd – Geplaatst Zakaria
Zaterdag 7-12-2019 Vallei deel 3 Veenendaal 13:00 SK 1,2 Laetitia
Zondag 8-12-2019 NJJK korte baan Eindhoven Junioren/Jeugd – Geplaatst Zakaria
Zaterdag 14-12-2019 Minioren-Junioren 1-2 deel 2 Vianen 16:45 TT 1,2,3 + uit JJ-groep junioren 1-2 Eline
Zondag 15-12-2019
Vrijdag 20-12-2019 ONK korte baan Tilburg Jeugd/Senioren – Geplaatst
Zaterdag 21-12-2019 ONK korte baan Tilburg Jeugd/Senioren – Geplaatst
Zaterdag 21-12-2019 NJK lange afstand Tilburg Junioren – Geplaatst
Zondag 22-12-2019 ONK korte baan Tilburg Jeugd/Senioren – Geplaatst
Zondag 22-12-2019 NJK lange afstand Tilburg Junioren – Geplaatst
Zaterdag 28-12-2019
Zondag 29-12-2019
Januari
Zaterdag 4-1-2020
Zondag 5-1-2020
Zaterdag 11-1-2020 Competitie deel 3 Soest 15:30 TT 2,3 – JJ 1,2,3 – Senioren Donny
Zondag 12-1-2020
Zaterdag 18-1-2020 Minioren-Junioren 1-2 deel 3 Veenendaal 13:00 TT 1,2,3 + uit JJ-groep junioren 1-2 Eline
Zondag 19-1-2020
Donderdag 23-1-2020 ONMK korte baan Rotterdam Senioren/Masters Donny
Vrijdag 24-1-2020 ONMK korte baan Rotterdam Senioren/Masters Donny
Zaterdag 25-1-2020 ONMK korte baan Rotterdam Senioren/Masters Donny
Zondag 26-1-2020 ONMK korte baan Rotterdam Senioren/Masters Donny
Februari
Zaterdag 1-2-2020 Kikkersprint deel 3 Soest 16:30 Marcel
Zondag 2-2-2020
Zaterdag 8-2-2020 Regio Minioren Club Meet deel 2 Veenendaal 13:00 SK 1,2 – TT 1,2,3 –> minioren Lisenka
Zondag 9-2-2020
Zaterdag 15-2-2020
Zondag 16-2-2020
Zaterdag 22-2-2020 Kamp Austerlitz Iedereen Eline
Zondag 23-2-2020 Kamp Austerlitz Iedereen Eline
Zaterdag 29-2-2020 Kikkerwedstrijd Soest 15:30
Maart
Zondag 1-3-2020
Zaterdag 7-3-2020
Zondag 8-3-2020
Zaterdag 14-3-2020 Competitie deel 4 Leusden 16:30 TT 2,3 – JJ 1,2,3 – Senioren Donny
Zondag 15-3-2020
Zaterdag 21-3-2020
Zondag 22-3-2020
Zaterdag 28-3-2020 Minioren-Junioren 1-2 deel 4 Utrecht 13:00 TT 1,2,3 + uit JJ-groep junioren 1-2 Eline
Zondag 29-3-2020
April
Zaterdag 4-4-2020 Haaien Challenge deel 3 Leusden 16:30 TT 1,2,3 – JJ 1,2,3 Donny
Zondag 5-4-2020 Vallei deel 5 Veenendaal
Zaterdag 11-4-2020 Kikker Paastoernooi Soest TT 2,3 – JJ 1,2 Marcel
Zondag 12-4-2020
Zaterdag 18-4-2020
Zondag 19-4-2020
Zaterdag 25-4-2020
Zondag 26-4-2020
Donderdag 30-4-2020 ONMK lange baan Eindhoven Senioren/Masters Donny
Mei
Vrijdag 1-5-2020 ONMK lange baan Eindhoven Senioren/Masters Donny
Zaterdag 2-5-2020 ONMK lange baan Eindhoven Senioren/Masters Donny
Zondag 3-5-2020 ONMK lange baan Eindhoven Senioren/Masters Donny
Zaterdag 9-5-2020 Minioren-Junioren 1-2 deel 5 Soest 15:30 TT 1,2,3 + uit JJ-groep junioren 1-2 Lisenka
Zondag 10-5-2020
Zaterdag 16-5-2020 Regio A Kampioenschappen Lange Baan Amersfoort 13:15 TT 3 – JJ 3 – Senioren –> Junioren en ouder Donny
Zondag 17-5-2020 Regio A Kampioenschappen Lange Baan Amersfoort 13:15 TT 3 – JJ 3 – Senioren –> Junioren en ouder Donny
Zaterdag 23-5-2020 Regio A Kampioenschappen Lange Baan Amersfoort 13:15 TT 3 – JJ 3 – Senioren –> Junioren en ouder Donny
Zondag 24-5-2020 Regio A Kampioenschappen Lange Baan Amersfoort 13:15 TT 3 – JJ 3 – Senioren –> Junioren en ouder Donny
Zaterdag 30-5-2020
Zondag 31-5-2020
Juni
Zaterdag 6-6-2020 Regio Minioren Finales Veenendaal 13:00 SK 1,2 – TT 1,2,3 – Minioren Geplaatst Eline
Zondag 7-6-2020 Regio Minioren Finales Veenendaal 13:00 SK 1,2 – TT 1,2,3 – Minioren Geplaatst Eline
Donderdag 11-6-2020 NJJK Lange Baan Eindhoven Junioren/Jeugd – Geplaatst Zakaria
Vrijdag 12-6-2020 NJJK Lange Baan Eindhoven Junioren/Jeugd – Geplaatst Zakaria
Zaterdag 13-6-2020 NJJK Lange Baan Eindhoven Junioren/Jeugd – Geplaatst Zakaria
Zaterdag 13-6-2020 Regio B kampioenschappen Utrecht ? JJ 1,2 Marcel
Zondag 14-6-2020 NJJK Lange Baan Eindhoven Junioren/Jeugd – Geplaatst Zakaria
Zondag 14-6-2020 Regio B kampioenschappen Utrecht ? JJ 1,2 Marcel
Vrijdag 19-6-2020 ONK lange baan Eindhoven Jeugd/Senioren – Geplaatst Zakaria
Zaterdag 20-6-2020 ONK lange baan Eindhoven Jeugd/Senioren – Geplaatst Zakaria
Zaterdag 20-6-2020 NJK lange afstanden Eindhoven Junioren – Geplaatst Zakaria
Zaterdag 20-6-2020 Haaien Challenge deel 4 Leusden 16:30 TT 1,2,3 – JJ 1,2,3 Lisenka
Zondag 21-6-2020 ONK lange baan Eindhoven Jeugd/Senioren – Geplaatst Zakaria
Zondag 21-6-2020 NJK lange afstanden Eindhoven Junioren – Geplaatst Zakaria
Zaterdag 27-6-2020 Speedo fast water meet Amsterdam TT 3 (Junioren) – JJ 3 Donny
Zondag 28-6-2020 Speedo fast water meet Amsterdam TT 3 (Junioren) – JJ 3 Donny
Zondag 28-6-2020 Jaargangfinale Dordrecht Minioren – Geplaatst Eline
Juli
Woensdag 1-7-2020 Clubkampioenschappen Utrecht 18:00 Iedereen Donny