Contactgegevens

Wij maken gebruik van Zwembad Den Hommel aan de Kennedylaan 5 in Utrecht.
De trainingen voor het wedstrijdzwemmen vinden plaatst in Zwembad den Hommel, Zwembad de Kwakel en in het 50 meterbad van zwembad de Krommerijn.

Als u contact met ons wilt dan kan dat via de e-mail. Omdat wij allemaal vrijwilligers zijn, zal soms de respons enige tijd duren, wij danken u alvast voor u begrip hiervoor.

Zwemvaardigheid zwemvaardigheid@zwemlustdenhommel.nl
Afmelden voor zwemvaardigheid kan via dit e-mailadres
Zwemles ABC zwemlessen@zwemlustdenhommel.nl
Momenteel bieden wij geen ABC-zwemlessen aan, wanneer dit wel weer zo is vermelden wij dit op de nieuwspagina van deze website
Trimzwemmen
trimzwemmen@zwemlustdenhommel.nl
Synchroonzwemmen
Monique de Ree
synchroonzwemmen@zwemlustdenhommel.nl
Wedstrijdzwemmen en Masters zwemlustdenhommel@gmail.com
Ledenadministratie ledenadministratie@zwemlustdenhommel.nl
   
Algemeen Bestuur en Contactpersonen 
Voorzitter
Isolde de Groot
voorzitter@zwemlustdenhommel.nl
Penningmeester
Ruut Schalij
penningmeester@zwemlustdenhommel.nl
Secretaris
Bas Wellink
secretaris@zwemlustdenhommel.nl